Egr vožtuvas kaina

EGR VOŽTUVO KAINA

Taigi, jeigu jau užsukote čia, į mūsų tinklalapį, greičiausiai jus jau išgąsdino paskutiniame jūsų aplankytame autoservise atlikta autodiagnostika, po kurios sužinojote, kad Egr vožtuvo remontas kainuos beveik tiek pat, kiek kelionė į šiltus kraštus vienam žmogui, su viešbučiu ant jūros kranto…

ALTERNNATYVA EGR PIRKIMUI – IŠPROGRAMAVIMAS

Ir tai yra visiška teisybė… Tačiau teisybė yra dar ir tame, kad visada reikia paieškoti kitų galimybių. Laimei atsiranda Lietuvoje protingų autoprogramuotojų, kurie gali pakeisti gamyklinius parametrus – perprogramuoti ECU valdymo blokus ir tokiu būdu sutaupyti, arba kitaip tariant padovanoti jums kelionę į šiltus kraštus.

DAŽNAI NAUJO EGR PIRKIMAS IR PAKEITIMAS KAINUOJA 3X BRANGIAU NEI EGR PROGRAMINIS PAŠALINIMAS!

Todėl, spendžiant tokiu būdu susidariusią problemą, egr kaina tampa juokinga, nes… Automobilis dirba taip, lyg jame stovėtų naujai pastatytas EGR vožtuvas ! Arba taip, lyg jo niekada automobilis nebūtų turėjęs.

Naujų elektrinių EGR vožtuvų kainos, kaip jūs jau išsiaiškinote, svyruoja nuo 120,- iki 850,- Eur.

BRANGIAUSI EGR VOŽTUVAI

Vienas brangiausių, tai Mercedes automobiliuose stovintis dvigalvis WAHLER vožtuvas, kurį sėkmingai (jau galbūt tuoj bus 4 metai) galime išprogramuoti. Nesiplėsime, dabar vardindami, visus automobilių modelius, kuriems tai padaryti įmanoma, nes visada galite paskambinti ir pasikonsultuoti.

KONSULTUOKIS IR REGISTRUOKIS:

egr servisas vilnius kaunas klaipeda

MUS RASITE KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Šiaip mūsų specializacija apima kur kas platesnį autoelektronikos paslaugų diapazoną, tokį kaip chip tiuningas – chip tuning, dpf / fap filtrų išjungimą, ECU valdymo blokų remontą, imobilaizerių remontą ir šalinimą (senesniems automobiliams) ir dar daug kitų sunkiai įveikiamų elektronikos gedimų.

Galime truputį pasigirti, jog sprendžiame skendusių automobilių elektronikos gedimus, kurių neapsiima beveik jokie automobilių autoelektrikai. Taigi, nuo šios minutės, mes jūsų paslaugoms visoje Lietuvoje:

AUTOPROGRAMERIŲ Paslaugos: Dpf/Fap filtrų išjungimas, Raktų pririšimas, ABS blokų remontas, imobilaizerių remontas, Chip tiuningas, ECU perprogramavimas ir remontas, EGR vožtuvų išprogramavimas

NELEISK EGR VOŽTUVUI SUGADINTI BRANGIAI KAINUOJANČIO DPF SUODŽIŲ FILTRO

Apie tai plačiau čia:

DPF FILTRAI

Leave a Reply