Kam reikalinga egr sistema automobiliuose

KAM REIKALINGA EGR VOŽTUVŲ
SISTEMA AUTOMOBILIUOSE?

kam reikia egr voztuvo

Egr vožtuvo reikšmė varikliui – kaip jis veikia ir kam jis apskritai?

Jeigu tikrai domitės savo automobiliu ir jam būdingais gedimais, tuomet verta būtų jums keliais bendrais bruožais papasakoti, kokią funciją atlieka EGR VOŽTUVAS. Šis vožtuvas, tai grįžtamųjų dujų kanalas, kuriuo dalis ( 10-14 proc.) grįžta atgal į įsiurbimo kolektorių, o tai reiškia ne ką kitą, o kaip antrinį išmetamųjų dujų panaudojimą.

EGR SAUGO APLINKĄ?

Ir visa tai dėl to, kad apsaugotume aplinką, nuo ją beprotiškai teršiančių automobilių. EGR vožtuvai būna vakuminiai arba elektroniniai – valdomi ECU variklio valdymo bloko. Vakuminių EGR vožtuvų kainos nėra tokios, kad labai paplonintų vairuotojo piniginę, todėl šis gedimas lengvai sprendžiasi paprasto remonto procedūra.

VAKUMINIAI EGR VOŽTUVAI?

Kas yra sunkiausia, kalbant apie vakuminių EGR vožtuvų remontą, tai išsiaiškinti, kas kaltas, dėl jo blogo darbo… Nes dažniausia vakuminių vožtuvų gedimo sipmtomai visai nereiškia, kad reikia keisti šį vakuminį EGR vožtuvą. Todėl čia galima reziumuoti dvi pagrindines išvadas:

VAKUMINIAI EGR VOŽTUVAI – PIGIAU

1. Pirma – Vakuminių EGR vožtuvų kainos ir remontas pigesnis, tačiau laiko sąnaudos išsiaiškinant ir nustatant tikslią gedimo priežastį tikrai nemažos ir reikalaujančios daug patirties.

ELEKTRINIAI EGR VOŽTUVAI – BRANGIAU

2. Antra – Elektrinių EGR vožtuvų kainos didelės, tačiau gedimo nustatymas dažniausiai neužima daug laiko. Šiuo atveju nereikia taikyti kompleksinės visos EGR sistemos diagnostikos.

Reiktų paminėti, jog egzistuoja dar toks egr vožtuvo valymas, apie kurį galite pasiskaityti taip pat mūsų tinklaraštyje…

Tiesa, kuris nelabai ką padeda, tačiau neturint keleto eurų protingam Egr programavimui, galima pačiam bandyti prasivalyti šią dalį…

KĄ GALI SUGADINTI BLOGAI VEIKIANTIS EGR VOŽTUVAS?

DPF FAP FILTRĄ? KIEK JIS KAINUOJA? ŠIMTAIS, KARTAIS IR 2-3 K

DPF FILTRAI

DPF FAP EGR – VIENOJE GRANDYJE IR GENDA VIENAS PO KITO…

SKAITYKITE:

TURITE KLAUSIMŲ? UŽDUOKITE DABAR!

egr servisas vilnius kaunas klaipeda

egr servisas

Leave a Reply