Kur nusipirkti egr vožtuvą Saab ar Opel automobiliui Vilniuje

SAAB IR OPEL EGR VOŽTUVAI VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

PROGRAMINIS APĖJIMAS (EGR IŠPROGRAMAVIMAS) AR NAUJO PIRKIMAS?

Daugelis vairuojančių Saab ir Opel automobilius dažnai susiduria su Egr vožtuvo problema. Įdomiausia yra tai, jog kai kurie automobilių modeliai tokie patys, tačiau dėl variklio modifikacijos skirtumo skiriasi ir pati Egr sistema.

Vienam modeliui naujas v0žtuvas kainuoja 90, – Eur, kitam modeliui kaina gali traukti ir iki 800,- Eur Žiūrint kokioje parduotuvėje norėsite jį nusipirkti…

KAIP IŠSPRĘSTI EGR PROBLEMĄ?

Jeigu jau užklydote pas mus, turėtumėte suprasti, jog čia mes pasiūlysime kaip šią problemą išspręsti visma laikui. Sukūrėme sistemingą Exhaust Gas Recirculation apėjimą. Kad jis veikia 100 proc. ir jokio pašalinio poveikio jūsų automobiliui nedaro, tai rodo paprasčiausiai praktika.

BENDRAS KONSULTACIJŲ NUMERIS

egr servisas vilnius kaunas klaipeda

Paslaugos: Dpf/Fap filtrų išjungimas, Raktų pririšimas, ABS blokų remontas, imobilaizerių remontas, Chip tiuningas, ECU perprogramavimas ir remontas, EGR vožtuvų išprogramavimas

UŽDUOKITE MUMS KLAUSIMĄ!

Šį darbą pradėjome daryti pirmieji Lietuvoje. Antrieji pasaulyje. Pirmieji, kaip pašalinti šią problemą sugalvojo Baltarusijos meistrai. Tačiau jų išradimas buvo mūsų patobulintas programuojamu procesoriumi, kuris idealiai imituoja originalaus Egr vožtuvo veikimą.

Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog jūsų automobilis dabar gali važiuoti taip, lyg jūs būtumėte nusipirkęs naują vožtuvą iš parduotuvės už tą pasakišką lentynos kainą…

REZIUME: IŠVADA

Jeigu reziumuoti šią dviprasmišką situaciją – kas geriau : „pirkti naują Egr vožtuvą ar jį restauruoti?“ sprendimas būtų toks – neapsimoka nei restauruoti, nei pirkti naują. Protingiausia – užbaigti šiuos vargus visam laikui, eliminuojant šią išmetamųjų dujų grąžinimo atgal į degimo kamerą sistemą apskritai…

*****

NELAUK KOL EGR VOŽTUVAS SUGADINS DPF FAP FILTRĄ

******

DPF FILTRAI

EGR KAINA – AR TIKRAI VERTA PIRKTI NAUJĄ?

Daugeliui kyla klausimas – „Kiek kainuoja Egr vožtuvo restauravimas Opel ar Saab automobiliui?“ Atsakymas – apie 300,- Litų. Tačiau tai yra tik restauravimas, o ne naujo pirkimas. Čia reiktų užduoti klausimą – kiek laiko tarnauja restauruotas toks vožtuvas?

Į šį klausimą neturime teisės atsakinėti, nes kiekvienas meistras tai atlieka su savo atsakomybe. Vieniem tai gaunasi geriau, kitiems blogiau. Viskas priklauso nuo patirties ir požiūrio į savo darbą. Taip buvo ir bus su visomis paslaugomis (bent jau automobilių remonto sektoriuje tai tikrai…)

EGR REMONTAS – ĮMANOMAS AR NE?

Tačiau, prieš restauruojant, reikia visiems šių modelių savininkams žinoti, jog Lietuvoje – tiek Vilniuje tiek Kaune, jau daugiau nei keturi metai, yra atsiradęs daug protingesnis Egr remonto būdas – „jo visiškai neremontuoti“. Tai įdomu, patikima ir pasirodo daug geriau pačiam varikliui…

KAM REIKALINGAS EGR VOŽTUVAS?

Priežąstis, dėl kurio buvo sukurta ši išmetamųjų dujų grąžinimo sistema, yra tik viena – apsaugoti miestus nuo didelio automobilių taršos poveikio.

Efektingiausiai Egr vožtuvas savo darbą atlieka automobiliui stovint miestų kamščiuose, nes tik tokiame variklio darbo režime dujų grąžinimo koeficientas atgal į kamerą yra didžiausias. Tai paprastas atsakymas, kurio daugelis nemėgsta.

EKONOMIJA KURO SĄNAUDOS

Daugeliui kyla klausimas – ar nepadidėja kuro sąnaudos išprogramavus Egr vožtuvą visam laikui. Mes tikrai nepradėsime dėstyti mechanikos dėsnių,

o pabandysime vadovautis paprasta logika, kuri puikiai suprantama šiek tiek vyresnio amžiaus vairuotojui (nors tai turėtų suprasti ir jaunesni vairuotojai).

Paimkime metų laikus. Patyrę vairuotojai žino, jog žiemą, kai šalta, jų automobiliai šiek tiek galingesni. Kodėl taip yra? Kuo šaltesnis oras patenka į degimo kamerą, tuo galia, kurią išgauna variklis yra didesnė.

O dabar trumpai: kokios temperatūros yra išmetamosios dujos? Atsakymo pateikti nebereikia? Manome, jog jau nebe.

Pašalinkite šįą sistemą amžiams ir jūsų variklis gaus šviežio oro su pirmu užvedimu.

KĄ GERO DUODA GERAI VEIKIANTI EGR SISTEMA?

Turbūt daugelis vairuojančiųjų šiuos modelius yra bandę spręsti šią problemą valydami įsiurbimo kolektorių. Įdomu, ką jūs ten radote? Taip.. Ten buvo krūva „Š…“ Kaip manote?

Visa tai padeda jūsų dyzeliniam varikliui geriau sudeginti kurą? Jeigu manote, jog Egr sistema jums reikalinga, pirkite naują Egr reguliatorių (vožtuvą). Jeigu manote kitaip, skambinkite mums dabar. Mes padėsime super operatyviai ir profesionaliai…

*************

UŽDUOKITE MUMS KLAUSIMĄ ŽEMIAU ESANČIOJE FORMOJE

PAVYZDYS:

Labas. Prieš po dienų pajutau, kad mano Opel ASTRA 2 litru,dizelis TDI. 2002metu. prarado galingumą. Ne traukia ,greitis didėją lietai ir tik iki 110km. Toliau ne bandžiau ,turbūt ir padidėtu ,bet lietai. Jokios lemputes ne užsidega… Domina ,ką galima padaryti su EGR vožtuvu/ Gal išjungti? Kur šita operacija atliekama? Kiek kainuoja? Gyvenu Varėnoje. Ačiū.

Leave a Reply