OPEL VECTRA EGR VOŽTUVAS

Opel Vectra dyzeliniuose automobiliuose gaminamuose iki 2000 – 2001 metų buvo montuojamas vakuminis EGR vožtuvas. Naujo Opel Vectra egr kaina svyruoja iki 360,- litų. Tačiau visa problema su senesniais šios markės modeliais yra tame, kad jeigu EGR sistema blogai veikia, dažniausiai tai ne pačio vakuminio vožtuvo problema.

NELEISK EGR VOŽTUVUI SUGADINTI DPF FILTRO, KURIS KAINUOJA NUO 450,- IKI 2000,- EUR

DPF IR EGR ISPROGRAMAVIMAS

8 atvejais iš 10 EGR vožtuvo keisti ar remontuoti visiškai nereikia. Dažniausiai užtenka jį pravalyti profilaktiškai, kai jau nustatyta tikroji priežąstis, sukėlusi blogą EGR vožtuvo veikimą. Todėl čia turėtume duoti vieną patį brangiausią patarimą – neprisipirkite egr sistemos dalių, kurios yra elektroninės.

O tai reiškia, kad dažniausiai jų atgal niekas nenori priimti. Geriau atiduoti meistrams su suformuluota užduotimi – surasti gedimo priežąstį – ir ją pašalinti nepriperkant nereikalingų detalių.

Kitas reikalas, kai pas jus Opel Vectra C nuo 2001 metų – čia jau mūsų problema, kaip išspręsti Opel Vectros C EGR vožtuvo problemą. Naujas EGR vožtuvas Kainuoja nuo 240,- eur iki 400,- eur. Mes problemą išspręsime tris kartus pigiau ir beveik su LIFE -TIME garantija.