OPEL ZAFIRA EGR VOŽTUVO KAINA IR IŠPROGRAMAVIMAS

Opel Zafira dyzeliniuose automobiliuose gaminamuose iki 2000 – 2001 metų buvo montuojamas vakuminis EGR vožtuvas. Naujo vakuminio Opel Zafira egr kaina svyruoja iki 100,- Eur. Tačiau visa problema su senesniais šios markės modeliais yra tame, kad jeigu EGR sistema blogai veikia, dažniausiai tai ne pačio vakuminio vožtuvo problema.

SKAMBINK DABAR – MUS RASITE:

KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

egr diagnostika KLAIPEDOJE8 atvejais iš 10 EGR vožtuvo keisti ar remontuoti visiškai nereikia. Dažniausiai užtenka jį pravalyti profilaktiškai, kai jau nustatyta tikroji priežąstis, sukėlusi blogą EGR vožtuvo veikimą. Todėl čia turėtume duoti vieną patį brangiausią patarimą – neprisipirkite egr sistemos dalių, kurios yra elektroninės.

O tai reiškia, kad dažniausiai jų atgal niekas nenori priimti. Geriau atiduoti meistrams su suformuluota užduotimi – surasti gedimo priežąstį – ir ją pašalinti nepriperkant nereikalingų detalių.

NELEISK EGR VOŽTUVUI SUGADINTI DPF SUODŽIŲ FILTRO

DPF IR EGR ISPROGRAMAVIMAS

Kitas reikalas, kai pas jus Opel Zafira nuo 2002 metų – čia jau mūsų problema, kaip išspręsti Opel Zafiros EGR vožtuvo problemą. Naujas EGR vožtuvas kainuoja iki 400,- Eur ir daugiau… Mes problemą išspręsime tris kartus pigiau ir beveik su LIFE -TIME garantija.